طراحی و اجرای حجم ها و طرح های پارامتریک معماری

طراحی و اجرای حجم ها و طرح های پارامتریک معماری- سقف دیوار نظایر آن

صنایع چوب ماهر طراحی و اجرای حجم ها و طرح های پارامتریک معماری نظیر سقف و دیوار و همچنین لوازم منزل و انواع دیگر طرح های پارامتریک را با بهترین کیفیت و دقیق ترین شکل ممکن اجرا می کند.این طراحی که زیرمجموعه ی معماری پارامتریک است یک سبک بسیار جذاب و پر طرفدار است که به پارامتریک دیزاین نیز مشهور است. مهندسان و طراحان صنایع چوب ماهر  با طراحی پارامتریک در تری دی مکس این طرح ها و حجم های پارامتریک را طراحی و سپس با دستگاه سی ان سی برند داجکو که از جمله دستگاههای با کیفیت و اروپایی است تولید می کنند.

معماری پارامتریک

معماری پارامتریک

معماری پارامتریک

معماری پارامتریک سبک نوینی از معماری است که به تکامل معماری سنتی با یاری کامپیوتر و تکنولوژی CAD  کمک شایانی نمده است. طراحان با استفاده از تکنولوژی CAD  به بهینه سازی پروژه های معماری خود پرداخته اند. در این میان معمارانی نظی زاها حدید و لوییجی مورتی و دیگر معماران به نام در تکامل این سبک کوشش بسیار نموده اند.

طراحی پارامتریک

طراحی پارامتریک یا پارامتریک دیزاین

طراحی پارامتریک یا پارامتریک دیزاین

طراحی پارامتریک یک فرایند مبتنی بر تفکر الگوریتمی است که با کمک کامپیوتر و فناوری CAD امکان بیان پارامترها و قواعدی که با هم، تعریف، کدگذاری  می شوند را فراهم می کند. و رابطه بین قصد طراحی و پاسخ طراحی را اصلاح می کند. و به طراحان کمک میکند تا پروژه های خود را بهینه سازی کنند.

طراحی پارامتریک یک پارادایم طراحی است که رابطه بین عناصر برای دستکاری و طراحی نقشه های هندسی و ساختارهای پیچیده مورد استفاده قرار می گیرد.

اصطلاح پارامتریک از ریاضیات (معادله پارامتریک) منشا می گیرد و به استفاده از پارامترهای خاص یا متغیرهایی می پردازد که می توانند برای دستکاری یا تغییر نتیجه ی یک معادله یا سیستم ویرایش شوند. در حالیکه امروز اصطلاح در رابطه با سیستم های طراحی محاسباتی استفاده می شود، برای این سیستم های مدرن در آثار معماران مانند آنتونی گوودی، که از مدل های آنالوگ برای کاوش فضای طراحی استفاده می کنند، سابقه ای دارد.

طراحی پارامتریک در تری دی مکس 

طراحی پارامتریک در تری دی مکس

طراحی پارامتریک در تری دی مکس Autodesk 3ds Max

طراحی پارامتریک در تری دی مکس Autodesk 3ds Max که یک نرم افزار ۳D مدل سازی و یا پارامتریک دیزاین است یک از صدها قابلیت این نرم افزار نظیر مدل سازی، انیمیشن، شبیه سازی و توابع رندر برای بازی ها، فیلم ها و گرافیک های حرکتی است. ۳ds Max از مفهوم اصلاح کننده ها و پارامترهای سیمی برای کنترل هندسه استفاده می کند و کاربر توانایی اسکریپت عملکرد آن را می دهد.

 

 

نمونه محصولات و طرح های پارامتریک

نمونه محصولات زیبا و منحصر به فرد طراحی و اجرای حجم ها و طرح های پارامتریک معماری عبارتند از: طرح پارامتریک رگال، طرح پارامتریک شلف طرح پارامتریک دکور طرح پارامتریک میز تلویزیون طرح پارامتریک جلو مبلی طرح پارامتریک دیوارهای ۳D طرح پارامتریک کانتر طرح پارامتریک پیکره صورت و بدن انسان طرح پارامتریک نیمکت های بزرگ فروشگاهی و هرآنچه شما بخواهید.

پارامتریک دیزاین

صنایع چوب ماهر

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم. مجموعه صنایع چوب ماهر با در اختیار داشتن بهترین ها در صنعت چوب آمادگی لازم برای تامین خواسته های شما در دکوراسیون منزل و کابینت آشپزخانه را دارد. طراحی و اجرای طرح های پارامتریک در شهرهای تهران ، تبریز و شهر های اطراف این دو کلان شهر با بهترین کیفیت و شکل ممکن انجام خواهد شد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تهران شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان ۲۴ خیابان فیروز پلاک ۱۲-خدمات سی ان سی وکیوم و درب ممبران صنایع چوب ماهر

عبدی ۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳

۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸

۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳

تبریز
۰۹۳۷۰۲۹۹۶۶۰   اینستاگرام : parametric_mgo.arash