دوره آموزش کاربردی کورل دراو و طراحی دستگاه برش و حکاکی لیزر co2

آیا شما هم از گذراندن دوره های آموزشی بی هدف خسته شده اید؟ آیا به دنبال آموزش مهارت هستید؟ آیا از تجمع مدرک های بیهوده در رزومه خود ناامید هستید؟ ما به شما فن و مهارت می آموزیم. در یک کارگاه فعال، دوره آموزش کاربردی کورل دراو و طراحی برای دستگاه برش و حکاکی لیزر co2 به همراه آشنایی کامل با دستگاه برش و حکاکی لیزری co2.

کورل دراو coreldraw در یک نگاه

CorelDraw یک ویرایشگر گرافیکی برداری است که توسط شرکت Corel Corporation توسعه یافته و به بازار عرضه شده است.  آخرین نسخه به عنوان CorelDraw Graphics Suite 2018 (معادل نسخه ۲۰) و در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۱۸ منتشر شد. CorelDraw برای ویرایش تصاویر دو بعدی مانند لوگو و پوستر طراحی شده است. کورل دراو در ابتدا برای مایکروسافت ویندوز ۳ طراحی و مطابقت داده شد و در حال حاضر بر روی ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز ۷، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰ اجرا می شود. فرمت مختص به نرم افزار گرافیکی کورل دراو cdr است ولی این نرم افزار از فرمتهای دیگر نرم افزار ها نظیر فرمتهای eps, dxf, ai, dwg و حتی فرمتهای عکس ها را نیز ساپورت می کند. علاوه بر توانایی زیاد کورل در کشیدن اشکال گرافیکی دوبعدی، برای ویرایش عکسها و تبدیل فرمت عکس به وکتور نیز نرم افزار بسیار کاربردی می باشد. یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی برای دستگاه برش و حکاکی لیزر، بدون اغماض کورل می باشد چرا که انعطاف بالا و ابزارهای گسترده توانایی طراحی هرگونه وکتور و حتی طرحهای مونتاژی و زیبا را به کاربر می دهد.

 

پازل سه بعدی چوبی ایستگاه قطار و لوکوموتیو طرح لیزر 1198

دوره آموزش کاربردی کورل دراو و طراحی برای دستگاه برش و حکاکی لیزر co2

سر فصل های کلاس آموزش کاربردی کورل دراو

  • ابزار شناسی و آشنایی با ابزار ها و محیط کورل دراو
  • طراحی وکتورهای دو بعدی نظیر کارت عروسی و غیره
  • طراحی از روی عکس
  • طراحی جعبه
  • طراحی تابلو led
  • آشنایی با نرم افزار چلیپا و میرعماد
  • طراحی ساعت دیواری
  • آموزش نرم افزار laserwork نرم افزار دستگاه برش لیزر
  • آموزش نرم افزار vector magic
  • آشنایی با اصول کار با دستگاه لیزر

کلیه جلسات در حیطه کاری کارآموزان برگزار می شود. و مثال ها طبق برنامه کار موز پیش بینی می شود.

انتظارات پس از طی دوره

کارآموز پس از طی کلاس آموزشی کورل دراو توانایی طراحی انواع طرح ها را با نرم افزار کورل دراو برای دستگاه برش لیزر بدست می آورد. طراحی انواع جعبه ساده و فنری و انواع کارت ها و وکتورها و همچنین پازلهای سه بعدی و آباژور و … از توانایی هایی است که پس از طی این دوره بدست می آورید.

توضیحات مورد نیاز

جلسات کلاس دوره آموزش کاربردی کورل دراو در روزهای پنجشنبه و جمعه و در تهران شهرک صنعتی چهاردانگه برگزار می شود.

مدرس دوره مهندس سعید عبدی می باشد.

محل آموزش در شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان ۲۴ ام خیابان فیروز خیابان اشکان پلاک ۱۲ کارگاه صنایع چوب ماهر می باشد. صنایع چوب ماهر نمایندگی فروش دستگاه های وارداتی شرکت دیدافزار جنوب در سطح پایتخت می باشد. شرکت دیدافزار جنوب واردکننده دستگاه برش و حکاکی لیزر co2، وکیوم، دورکن، دستگاه حکاکی و برش لیزر و انواع ماشین آلات صنایع چوبی می باشد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید.

احسان عبدی ۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳——۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸

سعید عبدی ۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳