آموزش سه بعدی نرم افزار ارتکم ArtCam جلسه اول

آیا شما هم از گذراندن دوره های آموزشی بی هدف خسته شده اید؟ آیا به دنبال آموزش مهارت هستید؟ آیا از تجمع مدرک های بیهوده در رزومه خود ناامید هستید؟ ما به شما فن و مهارت می آموزیم. در یک کارگاه فعال، دوره آموزش تخصصی آرتکم (طراحی دو بعدی و سه بعدی) به همراه یادگیری اپراتوری دستگاه cnc با کنترلر پیشرفته و تخصصی syntec.

آموزش آرتکم artcam

درباره ی آرتکم ARTCAM

نرم افزار آرتکم یک برنامه نرم افزاری منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد که محصولات ۳D با کیفیت بالا را از طرح های مفهومی یا تصاویر سریع تر از آنچه که تا به حال فکر کرده اید، تولید کنید. ابزار پیشرفته مدل سازی سه بعدی و استراتژی های ماشینکاری انعطاف پذیر در نرم افزار آرتکم راه حل کامل برای تمام نیازهای CNC شما فراهم می کند. نرم افزار آرتکم یک راه حل ثابت برای بسیاری از صنایع از جمله، نجاری، حکاکی سه بعدی و ساخت قالب، ابزار حکاکی، سکه، بسته بندی می باشد. ArtCAM به شما ابزارهایی برای ساخت طرح های هنری بسیار پیچیده به سرعت و به طور موثر می دهد. . ArtCAM توسط شرکت های مختلف در سراسر جهان برای تولید طیف وسیعی از محصولات مختلف استفاده می شود. آرت کم artcam نرم افزاری فوق العاده در طراحی مدل های هنری سی ان سی CNC می باشد.

دوره آموزش تخصصی آرتکم در دو مرحله مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. در دوره مقدماتی مباحث مرتبط با طراحی دوبعدی و در دوره پیشرفته مباحث مرتبط با طراحی سه بعدی آموزش داده می شود. در انتخاب ورژن آموزشی آرتکم سعی می شود به انتخاب هنر آموز باشد؛ پیشنهاد ما آخرین ورژن هست. جلسه اول هر دو دوره رایگان و جهت تعیین سطح هنر آموزان عزیز می باشد. کلاس ها در ده جلسه دو ساعته و کاملا خصوصی برگزار می شود. کلیه جلسات در حیطه کاری هنرآموزان برگزار میشود. و مثال ها طبق برنامه هنرآموز پیش بینی می شود.

دوره آموزش تخصصی آرتکم مقدماتی

دوره آموزش تخصصی آرتکم مقدماتی+ آموزش اپراتوری و کار با دستگاه سی ان سی چوب

سر فصل های آموزش دو بعدی آرتکم
جلسه ۱. ابزار شناسی و معرفی ابزار
جلسه ۲. آشنایی با محیط آرتکم و توضیحات در مورد محیط آرتکم کلید های میانبر پسوندهایی که این برنامه میخواند.
جلسه ۳. توضیحات اولیه، معرفی گزینه های قسمت Vector Tools.
جلسه ۴. تمرین طراحی از روی عکس معرفی گزینه پر کاربرد Node Editing
جلسه ۵. تمرین طراحی؛ معرفی گزینه های قسمت Position, Combine, Trim Vectors لایه بندی وکتورها
جلسه ۶. شروع قسمت Toolpaths توضیحات کلی در مورد این قسمت طراحی چند مدل با لایه بندی و جی کد گیری با گزینه ۲D Profiling.Machine Along vector. Are Clearance کار با دستگاه
جلسه ۷. گزینه V-Bit Carving طراحی و مواردی که باید رعایت شود تا به طرح مطلوب رسید. اجرای چند طرح با دستگاه
جلسه ۸. گزینه های Bevel Carving. Engraving طراحی و مواردی که باید رعایت شود تا به طرح مطلوب رسید. اجرای چند طرح با دستگاه
جلسه ۹. گزینه های Drilling.Inlay.Fluting.Raised Round طراحی و مواردی که باید رعایت شود تا به طرح مطلوب رسید.
جلسه ۱۰ . کار با دستگاه و مواردی که در کار یاید رعایت شود.

کلیه جلسات در حیطه کاری هنرآموزان برگزار میشود. و مثال ها طبق برنامه هنرآموز پیش بینی می شود.

دوره آموزش تخصصی آرتکم پیشرفته

دوره آموزش تخصصی آرتکم پیشرفته + آموزش اپراتوری و کار با دستگاه سی ان سی چوب

در این دوره آموزش طراحی سه بعدی آرتکم به همراه اپراتوری پیشرفته به هنرآموزان عزیز آموزش داده می شود. جلسه اول دوره آموزش پیشرفته آرتکم سه بعدی، جلسه تعیین سطح می باشد. پس از تعیین سطح و مشخص شدن هدف هنر آموز، سیلابس تخصصی مختص هنرآموز تدوین می شود.

دوره پیشرفته در ده جلسه دو ساعته به صورت خصوصی و در کارگاه فعال به همراه اجرای طرح و کار با دستگاه برگزار می شود.

توضیحات مورد نیاز

جلسات در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

مدرس دوره مهندس وحید کارخانه، از طراحان حرفه ای و سی ان سی کاران بنام می باشد.

محل آموزش در شهرک صنعتی چهاردانگه محل کارخانه صنایع چوب ماهر می باشد. صنایع چوب ماهر نمایندگی فروش دستگاه های وارداتی شرکت دیدافزار جنوب در سطح پایتخت می باشد. شرکت دیدافزار جنوب واردکننده دستگاه سی ان سی چوب، وکیوم، دورکن، دستگاه حکاکی و برش لیزر و انواع ماشین آلات صنایع چوبی می باشد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید.

احسان عبدی ۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳——۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸

سعید عبدی ۰۹۱۰۸۳۶۸۳۵۳