مقدمه

اختراع و تولید دستگاههای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صنعتی صنف چوب آینده این صنعت و صنایع وابسته را متحول کرده است. دستگاههای اتوماتیک سی ان سی وکیوم و برش و پی وی سی به کابینت کاران، پیمانکاران ساختمانی و کارکنان صنعت چوب این امکان را می دهد تا مصنوعات چوبی خود را با سرعت و دقت بالا با تلرانس چند هزارم و با کیفیتی بی نظیر تولید کنند. دستگاه CNC و آموزش استفاده از آن هزینه بر و زمان بر و نیازمند تخصص مختص به خود می باشد. به هر حال ما می توانیم کمک حال شما باشیم، تا تولیدات خود را بر روی چوب و MDF ام دی اف با کیفیتی عالی با دستگاه های صنعت چوب در مجموعه ماهر انجام دهید

کابینت ممبران ماهر

معرفی صنایع چوب ماهر

صنایع چوب ماهر مجموعه ای کامل متشکل از دستگاه سی انسی تمام اتوماتیک ، دستگاه وکیوم آسانسوری ، دستگاه وکیوم سه سینی ، دستگاه برش و لبه چسبان نوار پی وی سی فول کرنرزن، اتاق چسب پاشی وکیوم و اتاق رنگ پاشی می باشد. مجموعه ماهر با پشتوانه دستگاههای بروز و نیروی ماهر و توانمند آماده ارایه کلیه خدمات تولید درب کابینت ممبران ، خدمات سی ان سی برش پی وی سی و مونتاژ بدنه کابینت و کمد دیواری به صورت کامل و صفر تا صد می باشد.

خدمات سی ان سی CNC کابینت

خدمات کابینت ماهر

کلیه خدمات تولید کابینت آشپزخانه و کمدهای منازل و  دکوراسیون شرکتها و مغازه ها توسط صنایع چوب ماهر انجام می پذیرد. تمامی خدمات و محصولات با دقت بالا و با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین متریالهای موجود در بازار تولید می شود.

درب کابینت وکیوم با کیفیت بالا وکیوم کاری شده و قبل از عمل روکش کردن حتما سنباده دقیق زده می شود. کابینت ها در هر سایز، شکل و طرحی بدون هیچ گونه محدودیتی در صنایع چوب ماهر طراحی و تولید می شود. درب کابینت ام دی اف و هایگلاس نیز با بهترین کیفیت و با استفاده از برندهای خوشنام بازار و ترک تولید می شود.

بدنه کابینت از mdf درجه یک آرین سینا است. و لبه های ام دی اف با نوار دو میل پی وی سی شده و با پیچ مونتاژ می شود.

خدمات سی ان سی cnc چوب دکوری ها

صنایع چوب ماهر خدمات سی انسی چوب مبلمان و تاج تخت و مبل و همچنین انواع دکوری ها و مصنوعات چوبی را در صورت تعداد بالا انجام می دهد. با شما همراهیم تا طراحی دقیقا با آنچه شما می خواهید مطابقت داشته باشد. اگر مصنوعات چوببی دکوری و تزیینات سفارشی می خواهید به ما اطمینان کنید. تقریبا هر آنچه شما تصور کنید که چوبی باشد. صنایع چوب ماهر توانایی تولید آن را دارد.

خدمات سی ان سی CNC چوب دکوری ها

قیمت

از لحظ قیمتی و هزینه خیالتان آسوده باشد زیرا که صنایع چوب ماهر با قیمت منصفانه و شفافیت کاری سعی در جلب رضایت مشتری در کنار ارایه کار با کیفیت را دارد.

امید است صنایع چوب ماهر اعتماد شما مشتری عزیز را جلب نماید. یک بار امتحان کنید مشتری دایمی ما خواهید بود.

آدرس ما:

تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه

تماس:

عبدی   ۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳

کارخانه ۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸