خدمات برش لیزر و حکاکی لیزر برش لیزری فلزات برش لیزری ماکت در تهران تهران لیزر لیزر کات برش لیزری انقلاب برش لیزری چوب در تهران برش لیزر ام دی اف

مقدمه

برش لیزری یک تکنولوژی است که از لیزر برای برش مواد استفاده می کند و معمولا برای برنامه های تولید صنعتی و همچنین مدارس، شرکت های کوچک و علاقه مندان استفاده می شود. برش لیزری با هدایت خروجی یک لیزر قدرتمند بیشتر از طریق اپتیک کار می کند. لیزر اپتیک و CNC (کنترل عددی کامپیوتری) برای هدایت ماده یا پرتو لیزر استفاده می شود. لیزر تجاری معمولی برای برش مواد شامل یک سیستم کنترل حرکت برای پیروی از یک CNC یا G-code از الگوی برای برش روی مواد است. پرتو لیزر متمرکز شده بر روی ماده است که با انرژی بسیار زیاد باعث برش انواع فلزات و نیز غیر فلزات می شود. خدمات برش لیزر و حکاکی لیزر مسیری جدید و سهل الوصول و ارزان جهت تولید انواع مصنوعات چوبی می باشد.

معرفی صنایع چوب ماهر

بخش خدمات برش لیزر و حکاکی لیزر صنایع چوب ماهر، مجموعه ای از دستگاه برش و حکاکی لیزر را در اختیار دارد و توسط لیزر کاران ماهر اداره و به کار گرفته می شوند. در صنایع چوب ماهر، ما مصنوعات منحصر بفرد ام دی اف و پلکسی گلس چرم و انواع غیرفلزات را به سفارش مشتری برای سایر صنایع مرتبط و مکمل نظیر انواع جعبه های چوبی، سبدهای گل و غیره تولید می کنیم.  صنایع چوب ماهر از تیم طراحی قدرتمندی برخوردار است که در طراحی و تولید رویاهای شما جامه عمل بپوشاند. با ما تماس بگیرید.

خدمات برش لیزر و حکاکی لیزر

دستگاه برش و حکاکی لیزر co2 غیر فلزات توانایی برش انواع متریال های غیر فلز نظیر ام دی اف MDF پلکسی گلس plexi glass، چوب، فوم برد و چرم و پارچه و نظایر آنها را دارد. در بخش خدمات برش لیزر و حکاکی لیزر صنایع چوب ماهر ما مصنوعات منحصر بفرد ام دی اف و پلکسی گلس چرم و انواع غیرفلزات را به سفارش مشتری تولید می کنیم.

جعبه فنری چوبی طرح لیزر رایگان

۱- طراحی و تولید انواع جعبه های چوبی

این جعبه ها مناسب بسته بندی انواع وسایل و تولیدات نظیر جعبه آجیل، شکلات و جعبه جواهرات و انگشتر جعبه لوازم آرایشی و هزارن محصول دیگر شما می باشد. در عین شیک بودن از لحاظ تولید تیراژ صرفه اقتصادی نیز دارد. خدمات برش لیزر و حکاکی لیزر انواع جعبه تزیینی و مختلف در تیراژ مناسب پذیرفته می شود.

۲- طراحی و تولید انواع سبد گل لیزری

۳- طراحی تولید انواع محصولات کمک آموزشی و پازل های سه بعدی و دوبعدی

برش لیزر چرم و پارچه و حکاکی لیزری

۴- برش لیزری انواع چرم و پارچه با کیفیتی بی نظیر

ساعت دیواری چوبی طرح رایگان دستگاه برش و حکاکی لیزر co2

۵- تولید انواع ساعت چوبی لیزری در طرح ها و مدلهای گوناگون

طرح لیزر رایگان استند چوبی بزرگداشت روز معلم

۶- طراحی و تولید انواع استند چوبی و پلکسی گلس

۷- طراحی و تولید انواع آباژور رو میزی و ایستاده چوبی و لوستر

۸- تولید انواع بالبینگ سه بعدی

برای مشاهده صدها نمونه از هزارن طرح لیزری ما به آرشیو ما نگاهی بیاندازید.

قیمت

از لحظ قیمتی و هزینه خیالتان آسوده باشد زیرا که صنایع چوب ماهر با قیمت منصفانه و شفافیت کاری سعی در جلب رضایت مشتری در کنار ارایه کار با کیفیت را دارد.

امید است صنایع چوب ماهر اعتماد شما مشتری عزیز را جلب نماید. یک بار امتحان کنید مشتری دایمی ما خواهید بود.

آدرس ما:

تهران- شهرک صنعتی چهاردانگه خ بیست و چهارم خ فیروز خ اشکان پلاک ۱۲ صنایع چوب ماهر—- عبدی ۰۹۲۲۷۴۰۴۲۵۳- ۰۲۱۵۵۲۶۰۶۷۸